Wyniki on-line

Uwaga! Strona odświeża się automatycznie co 1 minutę.

Print Friendly and PDF





Wybierz imprezę:

Impreza: Mistrz Małej Finlandii 2021 - I eliminacja (2021-05-08)



Wybierz:   OS:   Klasa załogi:   Ukryj Gościa:

Porównaj zawodników >>

Lista zgłoszeń

Nr startowy Kierowca Pilot Narodowość Pojazd Klasa załogi
1 Łukasz Janik POL Fiat K1
2 Dominik Długosz Waldemar Długosz POL BMW K1
3 Jan Nowak POL BMW K1
4 Mikołaj Mietelski Bartosz Kuźma POL BMW K1
5 Wojciech Duchnowski Michał Rogozik POL BMW K1
6 Zbyszek Lewy Michał Pilch POL BMW K1
7 Artur Woźniak POL Polonez K1
8 Waldemar Długosz Dominik Długosz POL BMW K1
9 Łukasz Dziedzic Jarosław Janiczek POL Lanos K2
10 Mateusz Nowak POL Peugeot K2
11 Cezary Janiczek Jarosław Janiczek POL Lanos K2
12 Szymon Marut POL Honda K2
13 Dariusz Sendorek POL Honda K2
14 Grzegorz Gunia Wojciech Gunia POL Honda K2
15 Jerzy Sarka POL Peugeot K2
16 Mariusz Kopera Damian Kopera POL Renault K2
17 Mateusz Łanoszka POL Honda K2
18 Michał Masełko POL Peugeot K2
19 Michał Woźniak Maciej Rogala POL Seicento K2
20 Rafał Pieprzyk Marcin Skóra POL Honda K2
21 Stabrawa Leszek Łukasz Dziedzic POL Lanos K2
22 Artur Stawicki POL Peugeot K2
23 Jarosław Janiczek Cezary Janiczek POL Lanos K2
24 Paweł Zborowski Robert Tuleja POL Honda RPH
25 Rafał Grandys Szymon Piwowarczyk POL Honda RPH
26 Marcin Misiorek Krzysztof Piechnik POL Renault K3
27 Ba Dar Wo Ja POL Opel K3
28 Łukasz Ruman POL Peugeot K3
29 Łukasz Moskała Amelia Moskała POL Peugeot K3
30 Olek POL Opel K3
31 Tomasz Wierzba POL Opel K3
32 Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek POL Clio K3
33 Adrian Galbas POL Subaru K4
34 Michał Graca POL Subaru K4
35 Filip Kamieński Marek Drzazga POL Subaru K4
36 Miłosz Starostka POL Subaru K4
37 Maciej Baran POL Subaru K4
38 Krzysztof Kuchta Krzysztof Pieprzyca POL Subaru K4
39 Bartosz Kowalski Piotr Nowaski POL Audi K4
40 Dawid Charytanowicz POL Subaru K4
41 Krzysztof Banaszkiewicz POL Subaru K4
42 Marek Drzazga Filip Kamieński POL Subaru K4
43 Grzegorz Korzeniak POL Subaru K4
44 Łukasz Jakubowski POL Subaru K5
45 Mateusz Masełko POL Subaru K5
46 Dariusz Murzyn POL Subaru K5
47 Maciej Sarka/ POL Subaru K5
48 Wojciech Bełtowski POL Subaru K5
49 Artur Opiela POL Subaru K5
50 Karol Trzupek Karol Chwajoł POL Subaru K5
51 Janusz Musiał POL Subaru K5
52 Piotr Kopera POL Subaru K5
53 Adam Nowak Marcin Nowak POL Subaru K5
54 Dominik Sarka POL Subaru K5



Rally Sprint © 2014-2021 Sponsorzy