Wyniki on-line

Uwaga! Strona odświeża się automatycznie co 1 minutę.

Print Friendly and PDF





Wybierz imprezę:

Impreza: Mistrz Małej Finlandii 2020 - IX eliminacja FINAŁ (2020-12-12)



Wybierz:   OS:   Klasa załogi:   Ukryj Gościa:

Porównaj zawodników >>

Lista zgłoszeń

Nr startowy Kierowca Pilot Narodowość Pojazd Klasa załogi
1 Tomasz Hajduk Stanisław Hajduk POL BMW K1
2 Łukasz Janik POL Fiat K1
3 Artur Opiela POL BMW K1
4 Wojciech Duchnowski Michał Rogozik POL BMW K1
5 Artur Woźniak POL Polonez K1
6 Dominik Długosz Waldemar Długosz POL BMW K1
7 Kudłaty BP POL Subaru K4
8 Krzysztof Hajduk Michał Pilch POL BMW K1
9 Szymon Marut Mariusz Marut POL Honda K2
10 Janiczek Jarosław Łukasz Dziedzic POL daewoo lanos K2
11 Dariusz Sendorek POL Honda K2
12 Mateusz Nowak POL Peugeot K2
13 Mariusz Kopera Damian Kopera POL Renault K2
14 Mateusz Łanoszka POL Honda K2
15 Rafał Pieprzyk Sabina Mazur POL Honda K2
16 Ba Dar Wo Ja POL Honda RPH
17 Łukasz Ciślik Iga Wójtowiec POL Honda RPH
18 Łukasz Dziedzic Jarosław Janiczek POL Daewoo K2
19 Grzegorz Gunia Mirosław Damczyk POL Honda K2
20 Michał Jaglarz Jacek Drozd POL Honda K2
21 Stanisław Włochyński Karolina Włochyńska POL Honda K2
22 Artur Stawicki POL Peugeot K2
23 Kamil Stasik Kazek Stasik POL Honda RPH
24 Paweł Zborowski Tomasz Piwowarczyk POL Honda RPH
25 Stabrawa Leszek Dziedzic POL Daewoo Lanos K2
26 Irek Stawarz Głó Wka POL Honda RPH
27 Maciej Baran POL Peugeot K3
28 Marcin Misiorek Krzysztof Piechnik POL Renault K3
29 Łukasz Jakubowski POL Opel K3
30 Grzegorz Franaszek POL Opel K3
31 Witold Kraus POL Daewoo K3
32 Łukasz Ruman POL Peugeot K3
33 Tomasz Wierzba POL Opel K3
34 Grzegorz Korzeniak POL Subaru K4
35 Miłosz Starostka POL Subaru K4
36 Tomasz Szyszko POL Subaru K4
37 Jacek Półtoranos Marta Popek POL Subaru K4
38 Michał Graca POL Subaru K4
39 Tomasz Jajecznica POL Subaru K4
40 Michał Faber POL Subaru K4
41 Krzysztof Kuchta POL Subaru K4
42 Adrian Galbas POL Subaru K4
43 Krzysztof Banaszkiewicz POL Subaru K4
44 Krzysztof Piechnik Marcin Misiorek POL Clio K3
45 Olek POL Pajero UTV
46 Mateusz Masełko POL Subaru K5
47 Dariusz Murzyn POL Subaru K5
48 Maciej Sarka/ POL Subaru K5
49 Karol Trzupek POL Subaru K5
50 Łukasz Kowalski Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska POL Subaru K5
51 Janusz Musiał Agnieszka Musiał POL Subaru K5
52 Piotr Kopera POL Subaru K5
53 Dawid Charytanowicz POL Subaru K4
54 Adam Goński POL Can-am UTV
55 Jakub Kęsek Jarosław Biela POL Maverick X3 XRS UTV



Rally Sprint © 2014-2021 Sponsorzy